#10

13:21
20.01.2020

Ostatnio stało się coś złego w mojej rodzinie mój brat miał dość poważny wypadek nie chce pisać szczegółów na forum ale na szczęście już jest dobrze i wygląda na to ze będzie dobrze. Tak jak mówię nie chce pisać o szczegółach bo zawsze się obawiam ze ktoś znajomy mógłby tu byc i skojarzyc fakty. Więc skupię się teraz na moich sukcesach ostatniego czasu:

1. Przez długi czas nie obgryzam paznokci i mam nadzieję ze to będzie już trwale i nie wrócę do tego głupiego nawyku.

2. Od początku tego roku nie slodze herbaty.

3. Codziennie myje garki i mam więcej obowiązków bo mama jest zmęczona opieka nad bratem. I dobrze bo może nauczę się być bardziej zorganizowana.

4. Staram się dużo uczyć chociaż czasem nie mam zbyt dużo czasu. 

5. Zrobiłam taki mały sukces towarzyski można powiedzieć bo już kilka razy gralam w karty z chorym bratem dwoma jego znajomymi  (dziewczyna i chlopak) i z siostra i gdy czegoś nie wiedziałam albo coś mi nie pasowało w grze to mówiłam o tym śmiałam się ze wszystkimi i nie wstydzilam sie raz wybuchła taka salwa śmiechu z pewnej sytuacji ze aż mnie brzuch rozbolal od śmiechu. I byłam dumna z siebie ze jestem sobą. 

6. Mam plany na ferie żeby porządnie wziąć się za siebie i za naukę, do matury jeszcze rok ale chce się jak najlepiej przygotować a w tym roku idę na prawo jazdy.

7. Zaczęłam kurs angielskiego i też jestem dumna bo chyba pierwszy raz idę w nowe miejsce i tam mi się podoba co prawda chodzę tylko z przyjaciółką we dwie na zajęcia ale te zajęcia są bardzo dobre moim zdaniem i mam szansę się tam sporo nauczyć i rozmawiam po angielsku a o to mi chodziło. Co prawda nie jestem jesCze dobra z angielskiego ale zajęcia są bardzo fajne i mam nadzieję ze mój poziom z angielskiego się poprawi. Znalazłam też taka stronę internetową co tam sa sluchanki po angielsku i są bardzo fajne dla początkujących i je słucham i też mam nadzieję ze będę z czasem coraz więcej rozumieć.

8. Pierwszy raz w życiu byłam na sylwestrze u koleżanki z klasy mojej przyjaciolki z która też już od roku się znam i jestem do niej śmiała i ona chyba też mnie lubi byłyśmy tylko 3 i było bardzo fajnie.

 

Oprócz tego oczywiście sa też porażki. W szkole jest jak jest jestem nieśmiała moje życie towarzyskie ogranicza się do przyjacolki i ewentulanie jej koleżanki. Mam też wady charakteru ktore chciałabym zmienić i w ostatnim czasie mam większy trądzik. I do tego nie ćwiczę się ale ciężko znaleźć na to czas. A dzisiaj zawalilam test na który dużo się uczyłam. 

Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz