*

21:28
21.09.2019

Założyłam stronę na FB z zamiarem publikowania mojej fotografii. Długo myślałam nad nazwą. Wszystko było już zarezerwowane a nie chciałam nazywać jej wprost „imię nazwisko fotograf”. Bo fotografem nie jestem. Raczej pasjonatą. Przy dobrych wiatrach. Zaprojektowałam logo. Tfu, zerżnęłam ze znalezionych w sieci, stworzyłam zlepek. Musiałam wrócić do wiedzy ze szkoły przy tworzeniu grafiki wektorowej. Na szczęście jest YT. Poświęciłam zatem trochę czasu by wszystko poskładać do kupy. Wrzuciłam na stronę. Dodałam kilka zdjęć. I, no i właśnie nic.  Nie opublikowałam jej i tego nie zrobię.

Jestem przerażona. Boję się bycia ocenianą. Boję się, że ktoś rzeczywiście chciałby bym zrobiła mu sesje. Na samą myśl dostaję palpitacji. Miałabym zaplanować zdjęcia, wyjść z domu, z kimś obcym, rozmawiać, ustawiać, zrobić dobre zdjęcia, obrobić…

Niech zostanie tak jak jest.

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
HowToBeFree
HowToBeFree

Publikuj i się nie zastanawiaj! Super pomysł. 🙂 Tak jak dziewczyny piszą, zrób to jako anonimowa osoba. 🙂 Ja bym chętnie zobaczyła te zdjęcia.

Bridget

Odważ się i opublikuj stronę. Pamiętaj „…Zrobione jest lepsze od doskonałego.” Zawsze nas będą oceniać, nie mamy na to wpływu. A jak Twoje prace będą się podobać innym to przecież będzie Ci miło, prawda?! Odwagi! 😊

Szuzi

A może najpierw anonimowo? Strona na fb nie musi być powiazana z konkretna osobą. Możesz arządzać stroną nikomu nie pokazując, że jest Twoja.

Pamietnik

Tak Szuzi, ja zrobiłam właśnie tak. Publikuje swoje obrazy jako strona. Nikt nie widzi kto jest jej właścicielem i nie jestem w żaden sposób wiązana z moją stroną. Tez bałam się krytyki, a to bezpieczne wyjście. Niejawna, opublikuj koniecznie. Jeśli się boisz nie przypisuj strony sobie. Potem potoczy się samo.