baby są wredne

08:43
5.09.2018

Ślub mamy wiosną, nie mam świadkowej, bo nie mam koleżanek. Czy drugim świadkiem może być mężczyzna?

Siedzę w pracy i główkuję. Skupiona mina może zmyli wszystkich, ze mam sporo roboty. Czym ja sie tu właściwie zajmuję? Hmmm dzisiaj mam do zaadresowania 200 listów. Mam powprowadzać do systemu dane z ostatnich 4 miesięcy odnośnie 3 kampanii i tyle. Czekam, aż pozwolą mi się wykazać. Chciałabym pokazać, że potrafię zorganizowac sama kampanie, nawet bez pomocy. Na razie nikt nie chce dać mi takiego zadania, wiec odwalam pracę sekretarki-stażystki. To się nazywa uwsteczniać się. Przynajmniej zaplanuje dokładnie ślub, wszystko rozpiszę, pomysle nad dekoracjami.

Może wezmę na świadkową kogoś stad? Tylko kogo? Aśka wydaje sie tu najnormalniejsza i nawet wyluzowana. Nie jest zawistną zołzą, wiec juz ma wielkiego plusa. Może wyskocze z nią do kina i poznamy sie bliżej. Czemu nie mam koleżanek? Nie lubie bab, są wredne, zawistne, zazdrosne i fałszywe. Dokładnie jak ja.

Bartek wpada coraz rzadziej. Chyba ma sporo pracy, bo na grudzień mają coś WIELKIEGO. Moze mnie wkręci?

Wracam teraz do moich „obowiązków”. Plus: mam na oku Bartka i te sukę która co chwile dotyka jego ramienia i głupio sie do niego szczerzy!!!! Co za bezczelność, przecież robi to praktycznie na moich oczach!