Burger

23:24
2.09.2019

Burger juz sie do mnie przyzwyczail.  Nie odstepuje mnie na krok. Leniwy, uparty i zajebisty! Spimy we trójkę.

Wczoraj podejrzałem kod blokujacy mojej dziewczyny. Mam ochote wykorzystac te wiedze jak bedzie spala. Chce wiedziwc czy na pewno nie utrzymuje z dentysta kontaktu. Tak, chce ja sprawdzic. Nie, nie ufam jej do konca. To zle i balbym sie jej do tego przyznac, ale taka prawda.  Okolo 12 zazwyczaj spi. Poza tym i bez tego kodu dalbym rade. Wystarczy podlaczyc tel pod laptopa, 5 minut i mam czarno na bialym czy faktycznie mowi mi cala prawde.  Czemu jeszcze tego nie zrobilem?  Tak, wiem czemu. Nie jestem idiota. Czas uwolnic demoniczna mysl niszczaca moj maly sielankowy swiat.

Boje sie, tego, co pewnie zobacze w tym telefonie. Jestem prawie pewny, ze mam wiedzę czastkowa, a prawda jest mi dozowana jak przez kroplowke. 

Nazwalem. Przyznalem. Sprawdzam. Pieprzyc to! Thx confessional …

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
MindtheGap

Jak zaczniesz zaglądać to wciągnie Cię to. Nie poprzestaniesz na wątku dentysty. Będziesz eksplorował dalej i dalej. Zastanó2 się. W końcu każdy z nas chce mieć swój obszar prywatności. Póki nie masz podejrzeń nie szłabym w to.

Pomazanakartka

Nieeee, nie zaglądaj. Jeśli coś jest nie tak, przynajmniej ty będziesz tym fair

Szuzi

To z Burgerkiem nie pobiegasz 🙂 Buldogi angielskie sa boskie 😍
Dziewczyne chyba tez bym sprawdzila, mimo, ze to niepoprawne. Tylko dla wlasnej wiedzy. A czy jak odkryjesz nieuczciwosc to cos to w ogole zmieni? Zerwiesz?? Chyba nie…