Co mi się udało

20:33
15.01.2020

Ostatnio brakuje mi czasu na „podsumowania”, uporządkowanie swoich spraw. No i bywanie tutaj i czytanie, komentowanie wpisów innych ludzi… Ostatnio jest mi ciężko, ale nie chcę dziś narzekać.

Dziś skupię się na tym, co dobre i co udało mi się osiągnąć, co mnie cieszy. Małe, wielkie rzeczy.

1. Udaje mi się zapuszczać włosy. Mam najdłuższe od lat i w dobrej kondycji. O czymś takim marzyłam odkąd przestałam eksperymentować i się udało.

2. Byłam jedną z najlepszych i najbardziej wzorowych studentek, aż dostawałam stypendium. Udało się!

3. Obroniłam się i zrobiłam jeden zawód, robię teraz drugi.

4. Podjęłam pracę zawodową. W sumie od 4 miesięcy w dwóch miejscach pracy. Wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i mam głęboką nadzieję  że od lutego będę tam pracować na umowę o pracę i że będą perspektywy rozwoju, zaspokajania ambicji.

5. Nauczyłam się większego obycia z ludźmi.

6. Odebrałam bilety na koncert jednego zespołu, na który pojadę za 2,5 tygodnia. Spełnienie jeszcze nastoletnich marzeń.

7. Pokonałam trądzik. To jest jeden z największych sukcesów mojego życia. Czuję się bardziej pewna siebie, atrakcyjniejsza. Mogę dalej dbać o cerę, ale już pod innym kątem. Bez kompleksów, bez wstydu przed ludźmi i samą sobą.

8. Rozwijam się. Zaczęłam przygodę z robieniem paznokci żelowych. Wyznaczyłam sobie dwa cele: rozwijanie angielskiego i może japońskiego (zdanie certyfikatu angielskiego na poziomie b2) i zaoszczędzić pieniądze na wyjazd do Korei Północnej.

9. Nie jestem samotna. Mam znajomych, przyjaciół, chłopaka. Nie boję się tak bardzo odrzucenia i nie czuję potrzeby przynależności np. do grupy ludzi na studiach.

10. Powoli odpuszczam kwestie rodzinne, ale żal na pewno już zawsze pozostanie.

Wierzę, że podołam. Wierzę, że zrealizuję swoje cele, marzenia i pokonam wszelkie napotkane przeszkody, które są cały czas.

Dam radę.

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
KtosNikt

Powodzenia na pewno dasz sobie radę 😊👍

AniaCoolKulka

Pewnie, ze dasz ! 👍