Coś nowego

10:03
11.02.2019

Hej, witam wszystkich którzy to przeczytają, wątpię czy warto.

Mam prawie 30 lat, w chwili obecnej jestem bezrobotny. Mieszkam sam, chociaż przez chwilę. Moja partnerka pracuje za granicą jednak nie na stałe. Dzięki temu mam dla siebie mnóstwo czasu, nie zawsze jednak wiem co z nim począć. Dzisiaj muszę dostarczyć papiery w sprawie pracy, muszę zacząć zarabiać. Planuje małą inwestycje jednak nie wiem co z tego wyjdzie. Często coś zaczynam, często tego nie kończę, to już mój taki słomiany zapał. Tym razem jednak muszę skończyć. Może chociaż raz uda mi się coś więcej niż ukończenie szkoły.

Co do sposobu w jaki spędzam wolny czas to nie będę Was okłamywał, gdyby nie trawka nie miałbym znajomych wcale. Gdybym przestał palić, jedyne co mi zostaje to dziewczyna, A, oraz nie doszła kochanka, C.

Nigdy jednak kobiet nie zrozumiem. C domagała się zerwania kontaktu miedzy nami. Cóż, Jej szczęście to priorytet, zrobiłem co chciała. Minął miesiąc i znowu się odezwała. Była bardzo ciekawa co się u mnie dzieję (moje życie to momentami istny kabaret), jak sobie radzę. Pyta tylko po to, żebym produkował te wiadomości. Chyba lubi czytać takie głupoty. Najgorsze jednak jest jej milczenie. Dla niej ważne jest moje szczęście ale jak to się ma do wymijania pytań, odzywania się raz dziennie?  Podejrzewam C o egoizm. Jeżeli to prawda, jedna z najcenniejszych znajomości trafi do śmieci. A tego tak bardzo nie chcę bo z C jest jak z siostrą, bardzo Jej ufam mimo, że czasami trafiają się różne awantury.

Życzę wszystkim powodzenia, do następnego wpisu.

 

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
tompkin

Duzo sie u Ciebie dzieje. Witaj! Bede sledzil Twoje wpisy. Pozdrawiam.