Nie stanąć na wysokości zadania

00:43
31.07.2018

Kiedy Aga chciała się kochać nie mogłem. Nie dałem rady. Próbowaliśmy kilka razy a wtedy ona wybuchła, że pewnie znów ją oszukuję i jak to delikatnie ujęła „chodzę spuścić z krzyża”. Odwróciła się plecami i poszła spać. Ja od 21.07 nie mam sobie nic do zarzucenia. Usiłowałem jej to wytłumaczyć, ale ona poczuła się bardzo urażona. Stwierdziła, że brakuje jej jeszcze, żebym sobie włączał pornosy. Nie włączałem i nie zamierzam. Moja żona bardzo mnie podnieca. Nie wiem, czemu nie dałem rady. Wcześniej nam się nie zdarzały takie sytuacje. Mam nadzieję, że jutro rano, kiedy Agnieszka ochłonie da sobie to wytłumaczyć. Bo to nie tak, że myślę o kimś innym. Sam nie potrafię tego wyjaśnić.

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
PaniWiosna

Impulsywną kobietę masz, ale tzn że do takich Cie coś przyciąga 🙂 Wydaje mi się, że jesli wcześniej takich sytuacji nie było poczuła się odrzucona/nieatrakcyjna…albo uznała że ją oszukujesz. A próbowałeś przekonać ją do wspólnej psychoterapii, bo mnie się wydaje, że po jej stronie też jest wiele niezałatwionych spraw.

xawery39@gazeta.pl

Postępowanie Agi typowe dla choleryczki , głupie i tyle ! Myślenie na 5 minut do przodu , byle wygrać tu i teraz . Ale , jak to mówią „widziały gały , co brały ” .