Odkrycie

18:49
2.04.2019

Ostatnio odkryłam coś, co sprawiło ze poczułam się lepiej.. już wiem,skąd moja Niechęc do seksu. Nie lubie go. I  już wiem Czemu. Jestem Aseksualna. Tylko 1% ludzi na swiecie jest aseksualnych.  Nie lubią seksu z róznych powodow. Są w związkach ale z osobami też własnie AS. (W skrócie). Ja też mam nadzieje na taki zwiazek:)   

Nic dziwnego że kazdy moj związek konczyl sie rozstaniem skoro on chcial seksu a ja go unikałam jak ognia. To było szkoda naszego czasu.

 

 

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
MindtheGap

Nie mogę wiedzieć, jak jest w Twoim przypadku, bo sama znasz siebie najlepiej, ale powiem Ci tylko, że do 35. roku życia też podejrzewałam, że jestem aseksualna. A teraz dużo bym dała, żeby tak było :/

ohmydeer

Cześć. Brałaś pod uwagę, że może na pożycie, czy może w tym przypadku jego brak, seksualne, mają duży wpływ różne czynniki? Między innymi: Twoje przekonania / uprzedzenia dotyczące mężczyzn, samej siebie i swojego ciała; wczesnodziecinne i późniejsze relacje z ojcem, tym jak traktował matkę; zdarzeniami z przeszłości, które mogły sprawić, że w Twojej głowie powstała jakaś blokada. Odpowiedz sobie też na pytanie, czy istnieją jakieś sytuacje, jakiekolwiek, kiedy czujesz, że w Twoim ciele coś się dzieje? To może być nawet wywołane patrzeniem na kogoś atrakcyjnego, i nie musi to być stricte podniecenie seksualne, a w jakimś stopniu podniecenie ogólne. Ekscytacja.… Czytaj więcej »

Kunda

A jesli moge spytac to sie diagnozuje czy po prostu samemu stwierdza na podstawie obserwacji samego siebie?