Plusy i minusy

12:16
28.03.2019

Plusem skladania deklaracji i obietnic wszem i wobec (nawet tu ) jest wieksza motywacja i chec dotrzymania slowa …bo i presja.

Minusem skladania takich obietnic i zakladania celow przed innymi jest mocniejsze przezywanie porazek, ich wieksza swiadomosc i ogolna niechec do czynienia kolejnych deklaracji

 

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
ohmydeer

Pamiętaj, że robisz to wszystko cały czas dla siebie. Na swoje konto. Zawsze dobrze jest mieć czyjeś wsparcie, ale nie postrzegaj kroku w tył jako porażki. Każdy błąd nas czegoś uczy. Nie linczuj się. Okaż sobie wyrozumiałość.

Pozdrawiam ciepło

MindtheGap

Rozwiniesz?

Nika33

Bo to jest jak ze zwykla psychoterapia: chwilowa ulga, pozbieranie…kilka godzin max 2 dni dobrze, a potem i tak od nowa. Ale chociaz ta chwilowa ulga jest. Ja na terapii nie umiem powiedziec wszystkiego, nie mowie nieprawdy, ale wiele przemilczam. Wole pisać tutaj.

MindtheGap

Ja na terapii mówię to samo, co piszę tutaj. Ale też już rzadziej się odzywam, bo ile można zanudzać ludzi tym samym. Przewaga pisania nad gadaniem: tu nikt nie musi mnie oglądać, jak płaczę. U mnie przy zwierzeniach czy użalaniu (jak zwał, tak zwał) od razu odkręca się kranik ze łzami. Strasznie to żenujące, ale nie umiem ich powstrzymać.