podobno

21:44
7.06.2021

Podobno jestem mało konkretna. Ciągle szłyszę te same uwagi od mojej koleżanki. Ludzie tylko na pierwszy rzut oka mają mnie za kogoś, kogoś lepszego, potem tak się jakoś cofam itp. Wkurza mnie, że koleżanka mówi, że ja jestem mało konkretna, no bo jestem.

 

Rozmawiałam z tym chłopakiem z portalu ale przez większość czasu narzekał na dzisiejszą pogodę, bo jak twierdził było mu za gorąco w prayc. No i że taka pogoda jest dla tych co mało robią. Tylko patrzył pod siebie, ok trochę mnie wkurza jego tok myślenia. Już dzisiaj. Są pewne zasady w życiu co większość osób przestrzega w zachowaniu i myśleniu. Nie dostosowujesz się to wylatujesz.

Te same zasady są odnoście wychowania dzieci, dawania im zdrowego poglądu na świat. Kiedyś myślałam, że nasza rodzina, ja i brat to naprawdę jesteśmy lepsi np od mojej siostry. Moja siostra jak do nas przychodziła w odwiedziny zawsze śmierdziała ciuchlandem. I przyznam że do tej pory tak śmierdzi. Nie wiem czego tak jest. Myślałam, że to przez to że kupuje w ciuchu, ale to nieprawda. Ja też kupuję w ciuchu i nie śmiedzę. I inni też kupują. To był taki specyficzny smród. Brzydziłam się jej, może uważałam się za lepszą, ale ona nie mogła tego wiedzieć, nie widziała tego, była otwarta i zadowolona, dobrze nastawiona do nas.

Fajne mam te rzeczy z ciuchlandu.

Pora udać się na spoczynek. Mycie włosów jeszcze czeka. uff, Nie pofarbuje dzisiaj włosów bo rano użyłam suchego szamponu. Niestety włosy mocno mi się przetłuszczają. Dosłownie myć co dzień.

Dzisiaj spotkanie z moją koleżanką było krótkie. Ewidentnie cos jej nie podpasowało w tym co mówiłam, dlatego je skróciła cóż chyba tylko chciałam się bronić. No bo tak, ona tak dziwnie mówi.

ja uważam ją za gorszą, i ona mnie za gorszą,  i ona tak chce mnie zmienić. ja to tolerowałam do tej pory, bo były plusy relacji. Czasem miałam wrażenie takiego zrozumienia pełnego, czułam sie zaopiekowana, albo tak jakbym się spotkało z mama.

Ale nie oszukujmy się z mamą czasem nie było lekko. Naprawdę gdzieś tak odsuwała się czasem ode mnie, taka była obca. Jak nikt. To wzystko w tej relacji z koleżanką widzę, ale nie umiem nic zrobić. Tak powoli, ok powoli idzie do przodu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz