Śpię w dzień, pracuje w nocy

01:09
9.05.2019

Za miesiąc kupuję motor. Problemem jest tylko przechowanie. Pewnie będzie to garaż matki.

Kompletnie sie przedstawiłem. Ale co za roznica? Moja sąsiadka napisała mi smsa. Dokładnie takiego: „Mam mętlik. Przepraszam. Odezwę sie jak ochłonę. Zależy mi. N.” Tyle. Po tym, widziałem ją jak wsiadała do samochodu dentysty. A może samochodu tatusia dentysty? 🙂 Jestem cierpliwy i mam coraz większą nadzieję. Napisała wyraźnie, że jej zależy. Po co pisałaby coś takiego? Z drugiej strony skoro jej zależy to po co wozi sie nadal z dentysta?

Czekam, bo i tak nic innego nie mam do roboty. Moze ona tez o tym wie i dlatego nie spieszy sie z podjeciem decyzji?

Na razie temat burka zawieszony. Ale jestem zdecydowany. Potrzebuje kilku tygodni. A jak sie dzis czuję? Czekam, aż zacznie sie moje życie. Chyba za długo czekam.

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się i dodaj komentarz
najnowszy najstarszy oceniany
Tous les secrets

Hej…kobiety są bardzo skomplikowane…jeśli jestes uczuciowym mężczyzna,mów jej wprost,co Ty myślisz. My babki mamy tysiać myśli na minutę,reagujemy różnie,często spontanicznie ,nie zastanawiając się co potem…chyba ona jeszcze nie zdecydowana…jest jej fajnie,bo jestes blisko,ale pewnie sama nie wie czego chce…gdyby mi zależało,to zostawiłabym dentyste i wpadła w Twoje ramiona…bądź szczery wobec siebie nie oszukuj siebie jakimiś myślami,dopóki ona nie zostawi tamtego….Ty możesz wiecznie tkwić w zawieszenie między dentysta a Sąsiadką..przerabiałam takie sytuacje…są ciężkie…trzymam kciuki za pupila!!! adoptuj =,będziesz miał głowę zajęta i może nabierzesz dystansu do tej sytuacji… jestem trochę nieufna…jeśli z Tobą flirtuje,za plecami swojego dentysty,,,co będzie jak będzie z… Czytaj więcej »

MindtheGap

A może czeka aż jej skonczy mostek 😀

MindtheGap

Świetnie sobie radzisz. Pies, motor, dobra praca. Może się okaże, że sąsiadka nie jest Ci niezbędna do szczęścia?